U bent hier

Home

11-07-2021 Arendonk ~ 't Goorken

Parascotia fuliginaria - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert

Op zondag zijn we met de Werkgroep Bladmineerders voor de eerste keer naar Arendonk ~ 't Goorken getrokken voor een dag- en nachtvlinderinventarisatie. Het Goorken is een groene diamant aan de Kempense kroon en ligt in de vallei van de rivier de Wamp. In dit moerassig stuk vind je zowel laagveen, heide en rietlanden als open water. De wilgen en gagelstruiken vervolledigen het geheel. Samen met de Lokkerse Dammen en de Rode Del maakte het Goorken ooit deel uit van een grendoverschrijdend moerasgebied in de vallei van de Wamp. De naam is dan ook heel toepasselijk gekozen 'goor' betekend 'moerassig beekdal.

bronvermelding: https://www.natuurenbos.be/goorken

We maakten zoals gewoonlijk eerst een wandeling doorheen het gebied en tegen de avond stelden we 8 bakken op.

Het weer was deze keer heel goed. Het was warm en we konden genieten van aangename temperaturen zowel overdag als 's nachts.

Uitschieters van deze excursie waren:

1. Gelechia nigra - zwarte palpmot : deze zeldzame soort komt verspreidt voor in ons land maar nooit in hoge aantallen.

2. Tuta absoluta - tomatenmineermot : deze algemener wordende soort wordt voornamelijk gemeld uit het noordelijke deel van ons land.

3. Gynnidimorpha alismana - alismabladroller : deze zeldzame soort, die op grote waterweegbree voorkomt, is ook voornamelijk te zien in het Vlaamse deel van ons land.







Arendonk, Antwerpen, Belgium (FS48) 11/07/2021   't Goorken    
Family Species Ned. naam AANTAL Text96 OPMERKING
Eriocraniidae          
  Eriocrania sparrmannella (Bosc, 1791) late purpermot 1 leaf mine  
Nepticulidae          
  Stigmella nylandriella (Tengström, 1848) gewone lijsterbesmineermot 1 leaf mine  
  Stigmella plagicolella (Stainton, 1854) pruimenballonmot 1 leaf mine  
  Stigmella splendidissimella (Herrich-Schäffer, 1855) bosbramenmineermot 1 leaf mine  
Tischeriidae          
  Tischeria ekebladella (Bjerkander, 1795) gewone eikenvlekmot 5 leaf mine  
Psychidae          
  Psyche casta (Pallas, 1767) gewone zakdrager 2 case  
Bucculatricidae          
  Bucculatrix ulmella Zeller, 1848 eikenooglapmot 3 leaf mine  
Gracillariidae          
  Aspilapteryx tringipennella (Zeller, 1839) weegbreesteltmot 2 on light  
  Caloptilia fidella (Reutti, 1853) hopsteltmot 2 leaf mine  
  Phyllonorycter comparella (Duponchel, 1843) abeelvouwmot 2 leaf mine  
  Phyllonorycter esperella (Goeze, 1783) haagbeukblaasmijnmot 2 leaf mine  
  Phyllonorycter quercifoliella (Zeller, 1839) gewone eikenvouwmot 2 leaf mine  
  Phyllonorycter sagitella (Bjerkander, 1790) rode espenvouwmot 1 leaf mine  
  Phyllonorycter sorbi (Frey, 1855) lijsterbesvouwmot 4 leaf mine  
  Phyllonorycter spinicolella (Zeller, 1846) sleedoornvouwmot 1 leaf mine  
  Phyllonorycter ulmifoliella (Hübner, 1817) berkenvouwmot 1 leaf mine  
  Phyllocnistis saligna (Zeller, 1839) wilgenslakkenspoormot 3 leaf mine  
  Phyllocnistis xenia Hering, 1936 printplaatmot 2 leaf mine  
Yponomeutidae          
  Yponomeuta evonymella (Linnaeus, 1758) vogelkersstippelmot 1 observed during daytime  
  Yponomeuta irrorella (Hübner, 1796) waasjesstippelmot 1 on light  
Plutellidae          
  Plutella xylostella (Linnaeus, 1758) koolmotje 3 on light  
Argyresthiidae          
  Argyresthia brockeella (Hübner, 1813) sierlijke pedaalmot 1 on light  
Oecophoridae          
  Metalampra cinnamomea (Zeller, 1839) kaneelsikkelmot 1 observed during daytime  
Cosmopterigidae          
  Limnaecia phragmitella Stainton, 1851 lisdoddeveertje 5 on light  
Gelechiidae          
  Anacampsis blattariella (Hübner, 1796) spikkelpalpmot 1 on light  
  Brachmia blandella (Fabricius, 1798) puntvleugelpalpmot 3 on light  
  Helcystogramma rufescens (Haworth, 1828) rietpalpmot 3 on light  
  Chrysoesthia sexguttella (Thunberg, 1794) zesvleksmot 15 leaf mine  
  Bryotropha terrella (Denis & Schiffermüller, 1775) oranje mospalpmot 1 on light  
  Bryotropha terrella (Denis & Schiffermüller, 1775) oranje mospalpmot 1 observed during daytime  
  Monochroa lucidella (Stephens, 1834) geelbandboegsprietmot 3 on light  
  Aroga velocella (Zeller, 1839) zuringpalpmot 1 on light  
  Gelechia muscosella Zeller, 1839 donkere haakpalpmot 24 on light  
  Gelechia nigra (Haworth, 1828) zwarte palpmot 1 on light  
  Gelechia sororculella (Hübner, 1817) haakpalpmot 5 on light  
  Tuta absoluta (Meyrick, 1917) tomatenmineermot 1 on light PRE.SW.3706.21.M.ARE.6
Elachistidae          
  Elachista canapennella (Hübner, 1813) zilveren grasmineermot 1 on light  
Batrachedridae          
  Batrachedra praeangusta (Haworth, 1828) katjessmalvleugelmot 1 on light  
Ethmiidae          
  Ethmia bipunctella (Fabricius, 1775) grote zwartwitmot 1 on light  
Blastobasidae          
  Hypatopa binotella (Thunberg, 1794) vijfvlekspaandermot 1 on light  
Stathmopodidae          
  Stathmopoda pedella (Linnaeus, 1761) pootmot 1 on light  
Tortricidae          
  Epagoge grotiana (Fabricius, 1781) schemerbladroller 1 on light  
  Archips crataegana (Hübner, 1799) meidoornbladroller 1 on light  
  Archips podana (Scopoli, 1763) grote appelbladroller 2 on light  
  Archips xylosteana (Linnaeus, 1758) gevlamde bladroller 8 on light  
  Clepsis spectrana (Treitschke, 1830) koolbladroller 1 on light  
  Lozotaeniodes formosana (Frölich, 1830) stipjesbladroller 3 on light  
  Pandemis cerasana (Hübner, 1786) kersenbladroller 1 observed during daytime  
  Pandemis heparana (Denis & Schiffermüller, 1775) leverkleurige bladroller 3 on light  
  Acleris logiana (Clerck, 1759) witte boogbladroller 1 on light  
  Gynnidomorpha alismana (Ragonot, 1883) alismabladroller 1 on light PRE.SW.3704.21.M.ARE.4
  Gynnidomorpha alismana (Ragonot, 1883) alismabladroller 1 on light PRE.SW.3702.21.M.ARE.2
  Phalonidia manniana (Fischer von Röslerstamm, 1839) muntbladroller 1 on light PRE.SW.3703.21.M.ARE.3
  Phalonidia manniana (Fischer von Röslerstamm, 1839) muntbladroller 1 on light PRE.SW.3705.21.M.ARE.5
  Phalonidia udana (Guenée, 1845) wederikbladroller 1 on light PRE.SW.3701.21.M.ARE.1
  Apotomis turbidana Hübner, 1825 zwartwitte marmerbladroller 1 on light  
  Eudemis porphyrana (Hübner, 1799) schaduwfruitbladroller 2 on light  
  Eudemis profundana (Denis & Schiffermüller, 1775) bonte fruitbladroller 2 on light  
  Hedya nubiferana (Haworth, 1811) gewone witvlakbladroller 1 on light  
  Orthotaenia undulana (Denis & Schiffermüller, 1775) woudbladroller 1 on light  
  Endothenia marginana (Haworth, 1811) scherpe kuifbladroller 2 on light  
  Epinotia cruciana (Linnaeus, 1761) fraaie oogbladroller 1 on light  
  Eucosma conterminana (Guenée, 1845) sladistelknoopvlekje 4 on light  
  Gypsonoma dealbana (Frölich, 1828) loofboombladroller 6 on light  
  Gypsonoma sociana (Haworth, 1811) witsnuitpopulierenbladroller 1 on light  
  Notocelia uddmanniana (Linnaeus, 1758) bramenbladroller 1 on light  
  Spilonota ocellana (Denis & Schiffermüller, 1775) rode knopbladroller 1 on light  
  Zeiraphera isertana (Fabricius, 1794) grootkopbladroller 1 on light  
  Cydia fagiglandana (Zeller, 1841) beukenspiegelmot 2 on light  
  Cydia splendana (Hübner, 1799) gewone spiegelmot 24 on light  
Cossidae          
  Cossus cossus (Linnaeus, 1758) wilgenhoutrups 1 on light  
  Phragmataecia castaneae (Hübner, 1790) rietluipaard 10 on light  
  Zeuzera pyrina (Linnaeus, 1761) gestippelde houtvlinder 2 on light  
Sesiidae          
  Sesia apiformis (Clerck, 1759) hoornaarvlinder  1 visual observation  
Limacodidae          
  Apoda limacodes (Hufnagel, 1766) slakrups 1 on light  
  Apoda limacodes (Hufnagel, 1766) slakrups 4 on light  
Hesperiidae          
  Ochlodes sylvanus (Esper, 1777) groot dikkopje 4 observed during daytime  
Pieridae          
  Gonepteryx rhamni (Linnaeus, 1758) citroenvlinder 1 observed during daytime  
  Pieris rapae (Linnaeus, 1758) klein koolwitje 2 observed during daytime  
  Pieris napi (Linnaeus, 1758) klein geaderd witje 4 observed during daytime  
Nymphalidae          
  Vanessa atalanta (Linnaeus, 1758) atalanta 7 observed during daytime  
  Aglais io (Linnaeus, 1758) dagpauwoog 2 observed during daytime  
  Polygonia c-album (Linnaeus, 1758) gehakkelde aurelia 2 observed during daytime  
  Pararge aegeria (Linnaeus, 1758) bont zandoogje 2 observed during daytime  
  Pyronia tithonus (Linnaeus, 1767) oranje zandoogje 4 observed during daytime  
  Maniola jurtina (Linnaeus, 1758) bruin zandoogje 1 observed during daytime  
Pyralidae          
  Acrobasis consociella (Hübner, 1813) eikentopspinselmot 2 on light  
  Acrobasis repandana (Fabricius, 1798) oranje eikenlichtmot 19 on light  
  Acrobasis suavella (Zincken, 1818) roodstreepmutsjeslichtmot 1 on light  
  Acrobasis suavella (Zincken, 1818) roodstreepmutsjeslichtmot 1 on light  
  Acrobasis tumidana (Denis & Schiffermüller, 1775) rode eikenlichtmot 1 on light  
  Euzophera pinguis (Haworth, 1811) tweekleurige lichtmot 1 on light  
  Phycita roborella (Denis & Schiffermüller, 1775) eikenlichtmot 37 on light  
  Synaphe punctalis (Fabricius, 1775) pinokkiomot 3 on light  
  Endotricha flammealis (Denis & Schiffermüller, 1775) strooiselmot 8 on light  
Crambidae          
  Anania coronata (Hufnagel, 1767) gewone coronamot 3 on light  
  Anania hortulata (Linnaeus, 1758) bonte brandnetelmot 26 on light  
  Anania lancealis (Denis & Schiffermüller, 1775) lichte coronamot 1 on light  
  Ostrinia nubilalis (Hübner, 1796) maïsboorder 1 on light  
  Pyrausta despicata (Scopoli, 1763) weegbreemot 3 on light  
  Patania ruralis (Scopoli, 1763) parelmoermot 4 on light  
  Cydalima perspectalis (Walker, 1859) buxusmot 3 on light  
  Eudonia lacustrata (Panzer, 1804) lichte granietmot 9 on light  
  Eudonia mercurella (Linnaeus, 1758) variabele granietmot 2 on light  
  Scoparia basistrigalis Knaggs, 1866 scherpe granietmot 1 on light  
  Chilo phragmitella (Hübner, 1805) rietmot 36 on light  
  Calamotropha paludella (Hübner, 1824) lisdoddesnuitmot 30 on light  
  Agriphila straminella (Denis & Schiffermüller, 1775) blauwooggrasmot 2 on light  
  Catoptria verellus (Zincken, 1817) zwartbruine vlakjesmot 20 on light  
  Chrysoteuchia culmella (Linnaeus, 1758) gewone grasmot 192 on light  
  Chrysoteuchia culmella (Linnaeus, 1758) gewone grasmot 2 observed during daytime  
  Crambus pascuella (Linnaeus, 1758) zilverstreepgrasmot 13 on light  
  Pediasia contaminella (Hübner, 1796) oranjebruine grasmot 1 on light  
  Cataclysta lemnata (Linnaeus, 1758) kroosvlindertje 13 on light  
  Cataclysta lemnata (Linnaeus, 1758) kroosvlindertje 18 observed during daytime  
  Nymphula nitidulata (Hufnagel, 1767) egelskopmot 2 on light  
  Donacaula mucronella (Denis & Schiffermüller, 1775) zeggesnuitmot 5 on light  
  Schoenobius gigantella (Denis & Schiffermüller, 1775) rietsnuitmot 21 on light  
Drepanidae          
  Drepana falcataria (Linnaeus, 1758) berkeneenstaart 7 on light  
  Watsonalla binaria (Hufnagel, 1767) gele eenstaart 4 on light  
  Habrosyne pyritoides (Hufnagel, 1766) vuursteenvlinder 6 on light  
  Tethea or (Denis & Schiffermüller, 1775) orvlinder 3 on light  
  Thyatira batis (Linnaeus, 1758) braamvlinder 1 on light  
Lasiocampidae          
  Euthrix potatoria (Linnaeus, 1758) rietvink 1 on light  
Sphingidae          
  Smerinthus ocellata (Linnaeus, 1758) pauwoogpijlstaart 2 on light  
  Sphinx ligustri Linnaeus, 1758 ligusterpijlstaart 1 on light  
  Sphinx pinastri Linnaeus, 1758 dennenpijlstaart 3 on light  
  Deilephila elpenor (Linnaeus, 1758) groot avondrood 14 on light  
Geometridae          
  Lomaspilis marginata (Linnaeus, 1758) gerande spanner 32 on light  
  Macaria notata (Linnaeus, 1758) klaverblaadje 1 on light  
  Ennomos quercinaria (Hufnagel, 1767) geelblad 5 on light  
  Crocallis elinguaria (Linnaeus, 1758) kortzuiger 3 on light  
  Hypomecis punctinalis (Scopoli, 1763) ringspikkelspanner 9 on light  
  Peribatodes secundaria (Denis & Schiffermüller, 1775) geveerde spikkelspanner 1 on light  
  Bupalus piniaria (Linnaeus, 1758) dennenspanner 1 on light  
  Cabera exanthemata (Scopoli, 1763) bruine grijsbandspanner 6 on light  
  Cabera pusaria (Linnaeus, 1758) witte grijsbandspanner 23 on light  
  Lomographa temerata (Denis & Schiffermüller, 1775) witte schaduwspanner 1 on light  
  Geometra papilionaria Linnaeus, 1758 zomervlinder 3 on light  
  Thalera fimbrialis (Scopoli, 1763) geblokte zomervlinder 1 on light  
  Hemithea aestivaria (Hübner, 1789) kleine zomervlinder 4 on light  
  Idaea aversata (Linnaeus, 1758) grijze stipspanner 13 on light  
  Idaea biselata (Hufnagel, 1767) schildstipspanner 2 on light  
  Idaea dimidiata (Hufnagel, 1767) vlekstipspanner 5 on light  
  Idaea emarginata (Linnaeus, 1758) geblokte stipspanner 2 on light  
  Idaea emarginata (Linnaeus, 1758) geblokte stipspanner 1 observed during daytime  
  Idaea fuscovenosa (Goeze, 1781) dwergstipspanner 3 on light  
  Idaea straminata (Borkhausen, 1794) egale stipspanner 1 on light  
  Scopula nigropunctata (Hufnagel, 1767) zwartstipspanner 1 on light  
  Cyclophora punctaria (Linnaeus, 1758) gestippelde oogspanner 1 on light  
  Camptogramma bilineata (Linnaeus, 1758) gestreepte goudspanner 1 on light  
  Epirrhoe alternata (Müller O. F., 1764) gewone bandspanner 1 on light  
  Xanthorhoe ferrugata (Clerck, 1759) vierbandspanner 1 on light  
  Hydriomena furcata (Thunberg, 1784) variabele spanner 4 on light  
  Hydriomena impluviata (Denis & Schiffermüller, 1775) groenbandspanner 1 on light  
  Eulithis testata (Linnaeus, 1761) oranje agaatspanner 2 on light  
  Gandaritis pyraliata (Denis & Schiffermüller, 1775) gele agaatspanner 1 on light  
  Philereme vetulata (Denis & Schiffermüller, 1775) sporkehoutspanner 1 on light  
  Pterapherapteryx sexalata (Retzius, 1783) kleine blokspanner 2 on light  
  Chloroclystis v-ata (Haworth, 1809) v-dwergspanner 2 on light  
  Eupithecia subfuscata (Haworth, 1809) grijze dwergspanner 1 on light  
Notodontidae          
  Thaumetopoea processionea (Linnaeus, 1758) eikenprocessierups 50 visual observation  
  Clostera pigra (Hufnagel, 1766) donkere wapendrager 1 on light  
  Drymonia querna (Denis & Schiffermüller, 1775) witlijntandvlinder 22 on light  
  Notodonta ziczac (Linnaeus, 1758) kameeltje 2 on light  
  Pterostoma palpina (Clerck, 1759) snuitvlinder 1 on light  
  Phalera bucephala (Linnaeus, 1758) wapendrager 13 on light  
Erebidae          
  Scoliopteryx libatrix (Linnaeus, 1758) roesje 2 on light  
  Phragmatobia fuliginosa (Linnaeus, 1758) kleine beer 14 on light  
  Spilosoma lubricipeda (Linnaeus, 1758) witte tijger 6 on light  
  Spilosoma lutea (Hufnagel, 1766) gele tijger 8 on light  
  Eilema complana (Linnaeus, 1758) streepkokerbeertje 66 on light  
  Eilema griseola (Hübner, 1803) glad beertje 1 on light  
  Lithosia quadra (Linnaeus, 1758) viervlakvlinder 2 caterpillar  
  Miltochrista miniata (Forster, 1771) rozenblaadje 2 on light  
  Pelosia muscerda (Hufnagel, 1766) muisbeertje 13 on light  
  Thumatha senex (Hübner, 1808) rondvleugelbeertje 17 on light  
  Herminia grisealis (Denis & Schiffermüller, 1775) boogsnuituil 1 on light  
  Herminia tarsicrinalis (Knoch, 1782) schaduwsnuituil 2 on light  
  Schrankia costaestrigalis (Stephens, 1834) gepijlde micro-uil 3 on light  
  Parascotia fuliginaria (Linnaeus, 1761) paddenstoeluil 2 on light  
Nolidae          
  Meganola albula (Denis & Schiffermüller, 1775) groot visstaartje 1 on light  
  Nola aerugula (Hübner, 1793) licht visstaartje 3 on light  
  Bena bicolorana (Fuessly, 1775) grote groenuil 1 on light  
  Pseudoips prasinana (Linnaeus, 1758) zilveren groenuil 1 on light  
Noctuidae          
  Autographa gamma (Linnaeus, 1758) gamma-uil 4 on light  
  Deltote pygarga (Hufnagel, 1766) donkere marmeruil 57 on light  
  Colocasia coryli (Linnaeus, 1758) hazelaaruil 4 on light  
  Caradrina morpheus (Hufnagel, 1766) morpheusstofuil 10 on light  
  Chilodes maritima (Tauscher, 1806) smalvleugelrietboorder 6 on light  
  Hoplodrina blanda (Denis & Schiffermüller, 1775) egale stofuil 24 on light  
  Hoplodrina octogenaria (Goeze, 1781) gewone stofuil 17 on light  
  Rusina ferruginea (Esper, 1785) randvlekuil 1 on light  
  Trachea atriplicis (Linnaeus, 1758) meldevlinder 1 on light  
  Apamea monoglypha (Hufnagel, 1766) graswortelvlinder 9 on light  
  Archanara dissoluta (Treitschke, 1825) geelbruine rietboorder 4 on light  
  Arenostola phragmitidis (Hübner, 1803) egale rietboorder 8 on light  
  Denticucullus pygmina (Haworth, 1809) zeggeboorder 1 on light  
  Globia sparganii (Esper, 1790) egelskopboorder 2 on light  
  Lateroligia ophiogramma (Esper, 1794) moeras-grasuil 13 on light  
  Cosmia trapezina (Linnaeus, 1758) hyena 56 on light  
  Enargia paleacea (Esper, 1788) gele uil 2 on light  
  Ipimorpha subtusa (Denis & Schiffermüller, 1775) tweekleurige heremietuil 3 on light  
  Parastichtis suspecta (Hübner, 1817) populierenuil 10 on light  
  Lacanobia contigua [Denis & Schiffermüller, 1775) geoogde w-uil 2 on light  
  Lacanobia oleracea (Linnaeus, 1758) groente-uil 44 on light  
  Leucania obsoleta (Hübner, 1803) gestreepte rietuil 20 on light  
  Mythimna impura (Hübner, 1808) stompvleugelgrasuil 21 on light  
  Mythimna pallens (Linnaeus, 1758) bleke grasuil 1 on light  
  Mythimna straminea (Treitschke, 1825) spitsvleugelgrasuil 6 on light  
  Agrotis exclamationis (Linnaeus, 1758) gewone worteluil 5 on light  
  Agrotis ipsilon (Hufnagel, 1766) grote worteluil 1 on light  
  Axylia putris (Linnaeus, 1761) houtspaander 12 on light  
  Lycophotia porphyrea (Denis & Schiffermüller, 1775) granietuil 2 on light  
  Noctua comes Hübner, 1813 volgeling 4 on light  
  Noctua fimbriata (Schreber, 1759) breedbandhuismoeder 33 on light  
  Noctua pronuba (Linnaeus, 1758) huismoeder 12 on light  
  Ochropleura plecta (Linnaeus, 1761) haarbos 2 on light  
  Xestia c-nigrum (Linnaeus, 1758) zwarte-c-uil 1 on light  
  Xestia triangulum (Hufnagel, 1766) driehoekuil 2 on light  
      1529    

 

Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Sfeer - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Archanara dissoluta - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Archanara sparganii - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Calamotropha paludella - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Crocallis elinguaria - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Dendrolimus pini - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Drymonia querna - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Ipimorpha subtusa - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Lacanobia contigua - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Moma alpium - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Phragmataecia castaneae - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert
Schoenobius gigantella - Arendonk ~ t' Goorken (Antwerpen) 11-07-2021 ©Steve Wullaert