U bent hier

Home

21-07-2018 Nismes ~ Tienne Breumont

Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Dries De Vreeze

Op zaterdag 21 juli ’18 zijn we met onze Werkgroep Bladmineerders van de Vlaamse Vereniging voor Entomologie voor de eerste keer afgezakt naar de Tienne Breumont, gelegen te Nismes. “Deze site is één van de meest prestigieuze kalkgraslanden van Wallonië. Ze situeert zich in de vallei van de l’Eau Noire ten noorden van Nismes. Ze maakt deel uit van het natuurreservaat van de Viroin. De fauna en flora van dit stuk natuurreservaat is uitzonderlijk te noemen. Vooral door de unieke vegetatie die op zijn  beurt unieke vlindersoorten met zich meebrengt.”
 
Bronvermelding: http://biodiversite.wallonie.be/fr/209-tienne-breumont.html?IDD=251660601&IDC=1881
 
 
Bladmijnen
- Bucculatricidae (ooglapmotten):
1x Bucculatrix bechsteinella (meidoornooglapmot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.)
40x Bucculatrix frangutella (vuilboomooglapmot) op Rhamnus cathartica (wegedoorn)
1x Bucculatrix ulmella (eikenooglapmot) op Quercus robur (zomereik)
 
- Crambidae (grasmotten):
1x Cynaeda dentalis (gevlamde grasmot) op Echium vulgare (slangenkruid)
 
- Gracillariidae (mineermotten):
12x Acrocercops brongniardella (zilvermijnmot) op Quercus robur (zomereik)
1x Aspilapteryx limosella (0) op teucrium chamaedrys ssp. germanicum (echte gamander)
1x Parornix anglicella (meidoornzebramot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.)
2x Phyllonorycter esperella (haagbeukblaasmijnmot) op Carpinus betulus (haagbeuk)
3x Phyllonorycter lantanella (sneeuwbalvouwmot) op Viburnum lantana (wollige sneeuwbal)
1x Phyllonorycter sagitella (rode espenvouwmot) op Populus tremula (ratelpopulier)
1x Phyllonorycter spinicolella (sleedoornvouwmot) op Prunus spinosa (sleedoorn)
1x Phyllonorycter tenerella (haagbeukvouwmot) op Carpinus betulus (haagbeuk)
 
- Momphidae (wilgenroosjesmotten):
1x Mompha raschkiella (tweekleurige wilgenroosjesmot) op Epilobium spec. (basterdwederik spec.)
 
-Nepticulidae (dwergmineermotten):
7x Ectoedemia spinosella (sleedoornblaasmijnmot) op Prunus spinosa (sleedoorn)
8x Stigmella catharticella (wegedoornmineermot) op Rhamnus cathartica (wegedoorn)
4x Stigmella plagicolella (pruimenballonmot) op Prunus spinosa (sleedoorn)
2x Stigmella sakhalinella (bladrandberkenmineermot) op Betula pendula (ruwe berk)
 
-Tischeriidae (vlekmineermotten):
14x Tischeria dodonaea (bruine eikenvlekmot) op Quercus robur (zomereik)
 
-Yponomeutidae (spinselmotten):
1x Paraswammerdamia albicapitella (witkraagduifmot) op Prunus spinosa (sleedoorn)
 
Kokers (Coleophoridae – kokermotten)
1x Coleophora spec. op Prunus spinosa (sleedoorn)
 
Nachtvlinders
- Adelidae (langsprietmotten)
3x Nemophora metallica (gouden langsprietmot)
 
- Crambidae (grasmotten):
1x Agriphila straminella (blauwooggrasmot)
2x Chrysoteuchia culmella (gewone grasmot)
3x Mecyna flavalis (geelwitte kruidenmot)
2x Pleuroptya ruralis (parelmoermot)
7x Pyrausta nigrata (stiptijmmot)
 
- Erebidae (spinneruilen):
1x Euplagia quadripunctaria (Spaanse vlag)
17x Setina irrorella (tijgerbeertje)
 
- Gelechiidae (palpmotten):
1x Syncopacma taeniolella (brede bandpalpmot)
 
- Geometridae (spanners):
2x Abraxas grossulariata (bonte bessenvlinder)
1x Aplocera plagiata (streepblokspanner)
1x Camptogramma bilineata (gestreepte goudspanner)
2x Chiasmia clathrata (klaverspanner)
1x Ematurga atomaria (gewone heispanner)
1x Epirrhoe tristata (bonte bandspanner)
1x Hemithea aestivaria (kleine zomervlinder)
4x Scopula ornata (kantstipspanner)
2x Scotopteryx bipunctaria (klaverbandspanner)
3x Scotopteryx chenopodiata (bruinbandspanner)
2x Thalera fimbrialis (geblokte zomervlinder)
 
- Lasiocampidae (spinners):
4x Lasiocampa quercus (hageheld)
 
- Noctuidae (uilen):
16x Autographa gamma (gamma-uil)
 
- Oecophoridae (sikkelmotten):
1x Metalampra italica (Italiaanse kaneelsikkelmot)
 
- Pyralidae (lichtmotten):
2x Pleurota aristella
1x Oncocera semirubella (prachtmot)
1x Selagia spadicella (rode heidelichtmot)
 
- Sesiidae (wespvlinders)
1x Synanthedon vespiformis (eikenwespvlinder) op feromoon Synanthedon vespiformis (eikenwespvlinder)
 
- Sphingidae (pijlstaarten):
3x Macroglossum stellatarum (kolibrievlinder)
 
- Tortricidae (bladrollers):
6x Acleris aspersana (bruingele boogbladroller)
1x Cydia fagiglandana (beukenspiegelmot)
1x Cydia splendana (gewone spiegelmot)
1x Eudemis profundana (bonte fruitbladroller)
 
Zygaenidae (bloeddrupjes):
59x Zygaena filipendulae (sint-jansvlinder) en 1x op feromoon Sesia apiformis (hoornaarvlinder)
1x Zygaena viciae (kleine sint-jansvlinder)
 
Dagvlinders
- Hesperiidae (dikkopjes):
1x Carcharodus alceae (kaasjeskruiddikkopje)
1x Thymelicus sylvestris (geelsprietdikkopje)
 
- Lycaenidae (blauwtjes):
15x Aricia agestis (bruin blauwtje)
5x Favonius quercus (eikenpage)
2x Lycaena phlaeas (kleine vuurvlinder)
1x Lycaena tityrus (bruine vuurvlinder)
46x Polyommatus coridon (bleek blauwtje)
4x Polyommatus icarus (icarusblauwtje)
2x Thecla betulae (sleedoornpage)
 
- Nymphalidae (aurelia's):
2x Aglais io (dagpauwoog)
3x Aglais urticae (kleine vos)
2x Aphantopus hyperantus (koevinkje)
5x Argynnis aglaja (grote parelmoervlinder)
1x Argynnis paphia (keizersmantel)
7x Boloria dia (paarse parelmoervlinder)
3x Coenonympha pamphilus (hooibeestje)
5x Lasiommata megera (argusvlinder)
23x Maniola jurtina (bruin zandoogje)
13x Melanargia galathea (dambordje)
1x Polygonia c-album (gehakkelde aurelia)
11x Pyronia tithonus (oranje zandoogje)
1x Vanessa atalanta (atalanta)
1x Vanessa cardui (distelvlinder)
 
- Papilionidae (grote pages):
4x Papilio machaon (koninginnenpage)
 
- Pieridae (witjes):
6x Leptidea spec. (boswitje spec.)
3x Pieris brassicae (groot koolwitje)
1x Pieris rapae (klein koolwitje)
 
We plaatsten 6 lichtbakken in het gebied. De nachtvangst werd gestart om 22u20 bij een temperatuur van 18 °C. Het was onbewolkt en windstil.
 
Op licht
- Argyresthidae (pedaalmotten):
1x Argyresthia albistria (sleedoornpedaalmot)
1x Argyresthia goedartella (berkenpedaalmot)
 
- Autostichidae (dominomotten):
1x Oegoconia spec.

  • 1x ♂ Oegoconia caradjai (zwaveldominomot) - PRE.SW.2208.18.M.TBR.2

 
- Coleophoridae (kokermotten):
2x Coleophora hemerobiella (fruitboomkokermot)
 
- Cossidae (houtboorders):
1x Zeuzera pyrina (gestippelde houtvlinder)
 
- Crambidae (grasmotten):
1x Agriphila inquinatella (moerasgrasmot)
72x Agriphila straminella (blauwooggrasmot)
2x Agriphila tristella (variabele grasmot)
3x Catoptria falsella (drietandvlakjesmot)
28x Catoptria pinella (egale vlakjesmot)
13x Chrysoteuchia culmella (gewone grasmot)
3x Crambus perlella (bleke grasmot)
1x Cynaeda dentalis (gevlamde grasmot)
2x Parapoynx stratiotata (krabbenscheermot)
24x Pleuroptya ruralis (parelmoermot)
1x Pyrausta nigrata (stiptijmmot)
5x Udea prunalis (grijze kruidenmot)
 
- Drepanidae (eenstaartjes):
4x Cilix glaucata (witte eenstaart)
1x Drepana falcataria (berkeneenstaart)
14x Habrosyne pyritoides (vuursteenvlinder)
3x Thyatira batis (braamvlinder)
2x Watsonalla binaria (gele eenstaart)
 
- Elachistidae (grasmineermotten):
8x Elachista biatomella (duinzeggemineermot)

  • 1x ♂ Elachista biatomella (duinzeggemineermot) - PRE.SW.2215.18.M.TBR.9

1x Elachista maculicerusella (grijsgevlekte grasmineermot)
1x Elachista spec.

  • 1x ♂ Elachista pullicomella (donkere grasmineermot) - PRE.SW.2216.18.M.TBR.10

1x Ethmia quadrillella (kleine zwartwitmot)
12x Orophia sordidella (krijtlandmot)
 
- Erebidae (spinneruilen):
16x Arctia caja (grote beer)
2x Catocala promissa (eikenweeskind)
4x Catocala sponsa (karmozijnrood weeskind)
12x Eilema caniola (vaal kokerbeertje)
13x Eilema complana (streepkokerbeertje)
8x Eilema depressa (naaldboombeertje)
6x Eilema griseola (glad beertje)
1x Eilema lurideola (plat beertje)
17x Euplagia quadripunctaria (spaanse vlag)
3x Euproctis similis (donsvlinder)
2x Hypena proboscidalis (bruine snuituil)
2x Lymantria dispar (plakker)
2x Lymantria monacha (nonvlinder)
4x Miltochrista miniata (rozenblaadje)
17x Phragmatobia fuliginosa (kleine beer)
10x Rivula sericealis (stro-uiltje)
1x Schrankia costaestrigalis (gepijlde micro-uil)
43x Setina irrorella (tijgerbeertje)
 
- Gelechiidae (palpmotten):
2x Aproaerema anthyllidella (wondklaverpalpmot)
3x Bryotropha spec.

  • 1x ♂ Bryotropha domestica (mospalpmot) - PRE.SW.2209.18.M.TBR.3
  • 1x ♂ Bryotropha senectella (donkere mospalpmot) - PRE.SW.2213.18.M.TBR.7
  • 1x ♀ Bryotropha terrella (oranje mospalpmot) - PRE.SW.2211.18.M.TBR.5

1x Dichomeris alacella (venstervlekmot)
1x ♂ Eulamprotes unicolorella (purpertandboegsprietmot) - PRE.SW.2210.18.M.TBR.4
1x Helcystogramma lutatella (lichte rietpalpmot)
3x Helcystogramma rufescens (rietpalpmot)
1x Mesophleps silacella (toverstafpalpmot )
1x Psoricoptera gibbosella (eikenborsteltje)
5x Recurvaria leucatella (gordelpalpmot)
7x Recurvaria nanella (fruitpalpmot)
 
- Geometridae (spanners):
9x Abraxas grossulariata (bonte bessenvlinder)
1x Aplocera efformata (sint-janskruidblokspanner)
1x Aspitates gilvaria (strogele spanner)
5x Biston betularia (peper-en-zoutvlinder)
1x Cabera exanthemata (bruine grijsbandspanner)
2x Catarhoe cuculata (bonte walstrospanner)
1x Charissa obscurata (heide-oogspanner)
1x Chiasmia clathrata (klaverspanner)
1x Cosmorhoe ocellata (blauwbandspanner)
4x Crocallis elinguaria (kortzuiger)
1x Cyclophora albipunctata (berkenoogspanner)
1x Cyclophora annularia (nekspindertje)
3x Cyclophora linearia (gele oogspanner)
1x Cyclophora ruficiliaria (geelbruine oogspanner)
2x Ennomos alniaria (geelschouderspanner)
5x Epirrhoe alternata (gewone bandspanner)
1x Eupithecia centaureata (zwartvlekdwergspanner)
1x Eupithecia icterata (oranje dwergspanner)
3x Eupithecia inturbata (esdoorndwergspanner)
2x Eupithecia pimpinellata (beverneldwergspanner)
1x Eupithecia tripunctaria (schermbloemdwergspanner)
7x Gymnoscelis rufifasciata (zwartkamdwergspanner)
1x ♂ Horisme radicaria (tweelingbosrankspanner) - PRE.SW.2214.18.M.TBR.8
1x Horisme tersata (egale bosrankspanner)
3x Horisme vitalbata (bruine bosrankspanner)
2x Hydriomena furcata (variabele spanner)
30x Idaea aversata (grijze stipspanner)
3x Idaea biselata (schildstipspanner)
7x Idaea sylvestraria (randstipspanner)
4x Ligdia adustata (aangebrande spanner)
3x Lomaspilis marginata (gerande spanner)
2x Macaria alternata (donker klaverblaadje)
2x Macaria liturata (gerimpelde spanner)
16x Peribatodes rhomboidaria (taxusspikkelspanner)
1x Peribatodes secundaria (geveerde spikkelspanner)
6x Perizoma alchemillata (hennepnetelspanner)
1x Philereme transversata (wegedoornspanner)
2x Scopula ornata (kantstipspanner)
9x Scotopteryx bipunctaria (klaverbandspanner)
7x Scotopteryx chenopodiata (bruinbandspanner)
19x Thalera fimbrialis (geblokte zomervlinder)
1x Timandra comae (lieveling)
1x Xanthorhoe fluctuata (zwartbandspanner)
1x Xanthorhoe quadrifasiata (grote vierbandspanner)
1x Xanthorhoe spadicearia (bruine vierbandspanner)
 
- Gracillariidae (mineermotten):
1x Aspilapteryx tringipennella (weegbreesteltmot)
1x Euspilapteryx auroguttella (hertshooisteltmot)
1x Phyllonorycter roboris (bonte eikenvouwmot)
 
- Lasiocampidae (spinners):
1x Lasiocampa quercus (hageheld)
 
- Momphidae (wilgenroosjesmotten):
54x Mompha miscella (zonneroosjesmot)
 
- Noctuidae (uilen):
3x Abrostola triplasia (donker brandnetelkapje)
2x Acronicta auricoma (goudhaaruil)
2x Acronicta psi / tridens (psi-uil / drietand)
7x Acronicta rumicis (zuringuil)
5x Actinotia polyodon (gevlamde uil)
1x Agrotis puta (puta-uil)
7x Amphipyra pyramidea (piramidevlinder)
1x Apamea lithoxylaea (bleke grasworteluil)
13x Apamea monoglypha (graswortelvlinder)
1x Apamea scolopacina (bosgrasuil)
16x Autographa gamma (gamma-uil)
5x Colocasia coryli (hazelaaruil)
40x Cosmia trapezina (hyena)
11x Craniophora ligustri (schedeldrager)
14x Cryphia algae (donkergroene korstmosuil)
1x Deltote pygarga (donkere marmeruil)
2x Diachrysia chrysitis (koperuil)
8x Hoplodrina blanda (egale stofuil)
45x Hoplodrina octogenaria (gewone stofuil)
1x Ipimorpha retusa (heremietuil)
2x Lacanobia oleracea (groente-uil)
3x Lacanobia suasa (variabele w-uil)
15x Mesoligia furuncula (zandhalmuiltje)
7x Mythimna albipuncta (witstipgrasuil)
11x Mythimna ferrago (gekraagde grasuil)
1x Noctua comes (volgeling)
1x Noctua interjecta (kleine huismoeder)
1x Noctua janthe (open-breedbandhuismoeder)
1x Noctua pronuba (huismoeder)
1x Nonagria typhae (lisdoddeboorder)
1x Nyctobrya muralis (groene korstmosuil)
62x Ochropleura plecta (haarbos)
1x Panthea coenobita (schijn-nonvlinder)
3x Subacronicta megacephala (schilddrager)
1x Trachea atriplicis (meldevlinder)
1x Xestia c-nigrum (zwarte-c-uil)
 
- Nolidae (visstaartjes):
1x Earias clorana (kleine groenuil)
3x Nycteola revayana (variabele eikenuil)
 
- Notodontidae (tandvlinders):
3x Drymonia obliterata (beukentandvlinder)
2x Furcula bicuspis (berkenhermelijnvlinder)
3x Notodonta dromedarius (dromedaris)
3x Notodonta ziczac (kameeltje)
3x Pheosia gnoma (berkenbrandvlerkvlinder)
4x Pheosia tremula (brandvlerkvlinder)
2x Ptilodon capucina (kroonvogeltje)
2x Ptilodon cucullina (esdoorntandvlinder)
2x Stauropus fagi (eekhoorn)
2x Thaumetopoea processionea (eikenprocessierups)
 
- Oecophoridae (sikkelmotten):
3x Crassa unitella (zwamboorder)
1x Harpella forficella (bruine molmboorder)
8x Pleurota aristella
 
- Peleopodidae (vuurmotten):
3x Carcina quercana (vuurmot)
 
- Plutellidae (koolmotten):
12x Plutella xylostella (koolmotje)
 
- Pterophoridae (vedermotten):
1x Agdistis spec.

  • 1x Agdistis bennetii (lamsoorvedermot) - PRE.SW.2207.18.M.TBR.1
  • Het is eerder uitzonderlijk te noemen dat een soort die gebonden is aan Limonium (lamsoor) landinwaarts te vinden is. Lamsoor komt zo goed als alleen aan de kust voor en in delen van de Antwerpse haven. Het is wel zo dat deze soort volgens Gielis (1996) in sommige gevallen ook op gecultiveerde soorten lamsoor kan voorkomen. In Denemarken heeft deze soort zelfs de neiging om te migreren. En occasioneel worden in het zuiden van Engeland imago’s waargenomen. (Deze soort is nieuw voor de provincie Namen en zelfs voor Wallonië!!)

1x Emmelina monodactyla (windevedermot)
 
- Pyralidae (lichtmotten):
3x Acrobasis advenella (mutsjeslichtmot)
7x Acrobasis suavella (roodstreepmutsjeslichtmot)
58x Acrobasis tumidana (rode eikenlichtmot)
50x Endotricha flammealis (strooiselmot)
1x Euzophera pinguis (tweekleurige lichtmot)
5x Hypsopygia costalis (triangelmot)
1x Hypsopygia glaucinalis (tweelijnmot)
2x Nephopterix angustella (kraagvleugelmot)
114x Phycita roborella (eikenlichtmot)
4x Selagia spadicella (rode heidelichtmot)
 
- Sphingidae (pijlstaarten):
1x Deilephila elpenor (groot avondrood)
3x Laothoe populi (populierenpijlstaart)
1x Sphinx pinastri (dennenpijlstaart)
 
- Stathmopodidae (pootmotten):
1x Stathmopoda pedella (pootmot)
 
- Tineidae (echte motten):
1x Tinea trinotella (gele pelsmot)
 
- Tischeriidae (vlekmineermotten):
4x Coptotriche angusticollella (rozenvlekmot)
 
- Tortricidae (bladrollers):
3x Acleris aspersana (bruingele boogbladroller)
1x Aethes smeathmanniana (kommabladroller)
3x Agapeta zoegana (kanariepietje)
1x Clavigesta purdeyi (kleine dennenbladroller)
10x Cydia amplana (oranje eikenbladroller)
3x Cydia fagiglandana (beukenspiegelmot)
218x Cydia splendana (gewone spiegelmot)
1x Epinotia nisella (variabele oogbladroller)
14x Eudemis profundana (bonte fruitbladroller)
1x Lathronympha strigana (hertshooibladroller)
3x Notocelia roborana (scherpe hermelijnbladroller)
3x Pandemis heparana (leverkleurige bladroller)
3x Philedone gerningana (klokbladroller)
3x Rhyacionia buoliana (gewone dennenlotboorder)
9x Spilonota ocellana (rode knopbladroller)
2x Zeiraphera isertana (grootkopbladroller)
 
- Yponomeutidae (spinselmotten):
1x Swammerdamia spec.

  • 1x ♂ Paraswammerdamia albicapitella (witkraagduifmot) - PRE.SW.2212.18.F.TBR.6

 
- Ypsolophidae (spitskopmotten):
1x Ypsolopha horridella (grijze spitskopmot)
1x Ypsolopha scabrella (gelijnde spitskopmot)
 
Stop om 05u20 met een temperatuur van 13°C.

Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Dries De Vreeze
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Lysandra corydon - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Dries De Vreeze
Lysandra corydon - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Lysandra corydon - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Boloria dia - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Papilio machaon - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Tecla betulae - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Zygaena filipendulae - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Dries De Vreeze
Pyrausta nigrata - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Stéphane Claerebout
Pyrausta nigrata - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Stéphane Claerebout
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Acrobasis tumidana - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Actinotia polyodon - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Agdistis bennetii - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Aspitates gilvaria - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Stéphane Claerebout
Bryotropha domestica - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Catocala sponsa - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Catorhoe cuculata - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Cryphia algae - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Cydia amplana - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Furcula bicuspis - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Nonagria typhae - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Philedone gerningana - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Pterapherapteryx sexalata - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Stéphane Claerebout
Scotopteryx bipunctata - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Scotopteryx bipunctata - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Selagia spadicella - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Thalera fimbrialis - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert
Thalera fimbrialis - Nismes ~ Tienne Breumont (Namen) 21-07-2018 ©Steve Wullaert