U bent hier

Home

31-08-2019 Koksijde ~ Doornpanne

Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert

Op zaterdag 31 augustus ’19 zijn we met de Werkgroep Bladmineerders al voor de 7de keer naar de Doornpanne te Koksijde geweest. Dit schitterende kustgebied heeft al voor heel wat verassingen gezorgd. Ook deze keer vonden we heel wat interessante soorten zowel tijdens de dag- als nachtvangst. Het weer was zeer goed! We kregen zeer zonnig en warm weer met nu en dan wat wolken.

Soortenlijst.

 

Bladmijnen

- Bucculatricidae (ooglapmotten):

64x mijnen van Bucculatrix bechsteinella (meidoornooglapmot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.)

2x mijnen van Bucculatrix ulmella (eikenooglapmot) op Quercus robur (zomereik)

26x mijnen van Bucculatrix ulmifoliae (donkere iepenooglapmot) op Ulmus glabra (ruwe iep)

 

- Gelechiidae (palpmotten):

17x mijnen van Chrysoesthia sexguttella (zesvlekmot) op Chenopodium spec. (ganzevoet spec.)

 

- Gracillariidae (mineermotten):

2x mijnen van Caloptilia stigmatella (wilgensteltmot) op Populus alba (witte abeel)

1000+ mijnen van Cameraria ohridella (paardenkastanjemineermot) op Aesculus hippocastanum (wilde paardenkastanje)

1x mijn van Gracillaria syringella (seringensteltmot) op Ligustrum vulgare (wilde liguster)

3x mijnen van Parornix anglicella (meidoornzebramot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.)

9x mijnen van Phyllocnistis saligna (wilgenslakkenspoormot) op Salix spec. (wilg spec.)

103x mijnen van Phyllocnistis unipunctella (eenstipslakkenspoormot) op Populus canadensis (Canadapopulier)

91x mijnen van Phyllocnistis xenia (printplaatmot) op Populus alba (witte abeel)

1x mijn van Phyllonorycter acerifoliella (Spaanse aakvouwmot) op Acer campestre (Spaanse aak)

4x mijnen van Phyllonorycter comparella (abeelvouwmot) op Populus alba (witte abeel)

26x mijnen van Phyllonorycter corylifoliella (vruchtboomvouwmot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.)

7x mijnen van Phyllonorycter geniculella (gewone-esdoornvouwmot) op Acer pseudoplatanus (gewone esdoorn)

5x mijnen van Phyllonorycter joannisi (Noorse esdoornvouwmot) op  Acer platanoides (Noorse esdoorn)

6x mijnen van Phyllonorycter oxyacanthae (meidoornvouwmot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.)

3x mijnen van Phyllonorycter populifoliella (grijze populierenvouwmot) op Populus canadensis (Canadapopulier)

1x mijn van Phyllonorycter quercifoliella (gewone eikenvouwmot) op Quercus robur (zomereik)

8x mijnen van Phyllonorycter quinqueguttella (kruipwilgvouwmot) op Salix repens (kruipwilg)

9x mijnen van Phyllonorycter schreberella (fraaie iepenvouwmot) op Ulmus glabra (ruwe iep)

3x mijnen van Phyllonorycter spinicolella (sleedoornvouwmot) op Prunus spinosa (sleedoorn)

 

 

-Lyonetiidae (sneeuwmotten):

110x mijnen van Lyonetia clerkella (hangmatmot) op Prunus mahaleb (weichselboom)

 

- Nepticulidae (dwergmineermotten):

1x mijn van Ectoedemia atricollis (zwartkopblaasmijnmot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.) en 3x mijn op Malus spec. (appel spec.)

20x mijnen van Stigmella aceris (akenmineermot) op Acer campestre (Spaanse aak)

2x mijnen van Stigmella anomalella (bruine rozenmineermot) op Rosa spec. (roos spec.)

1x mijn van Stigmella aurella (goudbandmineermot) op Rubus fruticosus (gewone braam )

32x mijnen van Stigmella catharticella (wegedoornmineermot) op Rhamnus cathartica (wegedoorn)

15x mijnen van Stigmella centifoliella (bandrozenmineermot) op Rosa spec. (roos spec.)

6x mijnen van Stigmella hybnerella (meidoornmineermot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.)

1x mijn van Stigmella lemniscella (iepenbladrandmineermot) op Ulmus glabra (ruwe iep)

6x mijnen van Stigmella perpygmaeella (meidoornhoekmineermot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.)

18x mijnen van Stigmella plagicolella (pruimenballonmot) op Prunus spinosa (sleedoorn) & Prunus domestica subsp. Insititia (kroosjes)

22x mijnen van Stigmella trimaculella (populierenmineermot) op Populus canadensis (Canadapopulier)

18x mijnen van Stigmella ulmivora (iepenmineermot) op Ulmus glabra (ruwe iep)

 

- Pterophoridae (vedermotten):

13x Stenoptilia zophodactylus (duizendguldenkruidvedermot) op Blackstonia spec. (bitterling spec.)

 

- Tischeriidae (vlekmineermotten):

1x mijn van Coptotriche angusticollella (rozenvlekmot) op Rosa spec. (roos spec.)

2x mijnen van Coptotriche marginea (gele bramenvlekmot) op Rubus fruticosus (braam)

8x mijnen van Tischeria ekebladella (gewone eikenvlekmot) op Quercus robur (zomereik)

 

- Yponomeutidae (spinselmotten):

5x mijnen van Paraswammerdamia albicapitella (witkraagduifmot) op Prunus spinosa (sleedoorn)

 

Kokers

- Coleophoridae (kokermotten):

5x kokers van Coleophora argentula (duizendbladkokermot) op Achillea millefolium (duizendblad)

1x koker van Coleophora badiipennella (iepenkokermot) op Ulmus glabra (ruwe iep)

1x koker van Coleophora lusciniaepennella  (slanke wilgenkokermot) op Salix spec. (wilg spec.)

3x kokers van Coleophora potentillae (braamkokermot) op Rubus fruticosus (braam)

9x kokers van Coleophora saponariella (zeepkruidkokermot) op Saponaria officinalis (zeepkruid)

1x koker van Coleophora spinella (geelkopprunuskokermot) op Crataegus spec. (meidoorn spec.)

 

Zakken

- Psychidae (zakdragers):

12x Psyche casta (gewone zakdrager)

 

Rupsen

- Erebidae (spinneruilen):

30x Euproctis chrysorrhoea (bastaardsatijnvlinder)

 

- Sphingidae (pijlstaarten):

1x Mimas tiliae (lindepijlstaart)

 

- Noctuidae (uilen):

1x Subacronicta megacephala (schilddrager)

 

Vraatbeelden

- Pyralidae (lichtmotten):

1x vraatbeeld van Nephopterix angustella op Euonymus europaeus (witte kardinaalsmuts)

 

Pop 

- Pterophoridae (vedermotten):

1x Hellinsia carphodactyla (donderkruidvedermot) op de bloemhoofdjes van Inula conyzae (donderkruid)

 

Uitsluipgaten

- Sesiidae (wespvlinders):

10x Sesia apiformis (hoornaarvlinder )

 

Dagvlinders

- Hesperiidae (dikkopjes):

2x Carcharodus alceae (kaasjeskruiddikkopje)

 

- Lycaenidae (blauwtjes):

5x Aricia agestis (bruin blauwtje)

1x Celastrina argiolus (boomblauwtje)

6x Lycaena phlaeas (kleine vuurvlinder)

7x Polyommatus icarus (icarusblauwtje)

 

- Nymphalidae (aurelia's):

8x Coenonympha pamphilus (hooibeestje)

3x Hipparchia semele (heivlinder)

4x Issoria lathonia (kleine parelmoervlinder)

6x Maniola jurtina (bruin zandoogje)

2x Pararge aegeria (bont zandoogje)

1x Vanessa atalanta (atalanta)

2x Vanessa cardui (distelvlinder)

 

- Pieridae (witjes):

1x Pieris brassicae (groot koolwitje)

1x Pieris napi (klein geaderd witje)

18x Pieris rapae (klein koolwitje)

 

Nachtvlinders

- Crambidae (grasmotten):

9x Agriphila geniculea (gepijlde grasmot)

18x Agriphila inquinatella (moerasgrasmot)

1x Agriphila straminella (blauwooggrasmot)

1x Cydalima perspectalis (buxusmot)

6x Platytes alpinella (baardsnuitmot)

10x Pyrausta despicata (weegbreemot)

 

- Erebidae (spinneruilen):

2x Diacrisia sannio (roodbandbeer)

 

- Geometridae (spanners)

1x Aspitates ochrearia (gele kustspanner)

2x Camptogramma bilineata (gestreepte goudspanner)

3x Epirrhoe alternata (gewone bandspanner)

1x Eupithecia phoeniceata (cipresdwergspanner)

 

- Lasiocampidae (spinners):

1x Lasiocampa quercus (hageheld)

 

- Noctuidae (uilen):

1x Agrotis vestigialis (bonte worteluil)

12x Autographa gamma (gamma-uil)

 

- Plutellidae (koolmotten):

1x Plutella xylostella (koolmotje)

 

- Pterophoridae (vedermotten):

1x Oxyptilus distans (streepzaadvedermot) - PRE.SW.2780.19.M.KDO.73

 

- Tortricidae (bladrollers):

2x Cacoecimorpha pronubana (anjerbladroller)

1x Celypha lacunana (brandnetelbladroller)

3x Cochylis atricapitana (sint-jacobsbladroller)

 

Er werden ’s avonds een hele hoop bakken opgezet doorheen dit schitterende gebied. In totaal werden maar liefst 13 bakken met telkens 125w uitgezet en één staande val met een 250w lamp. De omstandigheden waren relatief goed, we gingen van start om 21u00 met een temperatuur van 19°C! Het was toen licht tot zwaar bewolkt maar wel veel wind. Gelukkig ging de wind tijdens de nacht toch nu en dan eens liggen maar wel niet voor lang.

 

op licht 

- Bucculatricidae (ooglapmotten):

2x Bucculatrix cristatella (duizendbladooglapmot)

 

- Crambidae (grasmotten):

213x Agriphila geniculea (gepijlde grasmot)

102x Agriphila inquinatella (moerasgrasmot)

1x Agriphila straminella (blauwooggrasmot)

12x Agriphila tristella (variabele grasmot)

1x Calamotropha paludella (lisdoddesnuitmot)

1x Chilo phragmitella (rietmot)

2x Crambus perlella  (bleke grasmot)

108x Cydalima perspectalis (buxusmot)

3x Elophila nymphaeata (waterleliemot)

1x Eudonia lacustrata (lichte granietmot)

4x Eudonia pallida (moerasgranietmot)

2x Evergestis limbata (gezoomde valkmot)

1x Parapoynx stratiotata (krabbenscheermot)

1x Patania ruralis (parelmoermot)

1x Pediasia contaminella (oranjebruine grasmot)

2x Pediasia spec.

33x Platytes alpinella (baardsnuitmot)

51x Pyrausta despicata (weegbreemot)

2x Udea ferrugalis (oranje kruidenmot)

 

- Drepanidae (eenstaartjes):

7x Cilix glaucata (witte eenstaart)

 

- Coleophoridae (kokermotten):

2x Coleophora spec.

* 1x Coleophora asteris (asterkokermot) – PRE.SW.2781.19.M.KDO.74

* 1x Coleophora discordella (rolklaverkokermot) – PRE.SW.2782.19.M.KDO.75

 

- Elachistidae (grasmineermotten):

8x Elachista biatomella (duinzeggemineermot)

1x Elachista spec.

* 1x Elachista bisulcella (duinrietmineermot) - PRE.SW.2787.19.F.KDO.80

 

- Erebidae (spinneruilen):

35x Diacrisia sannio (roodbandbeer)

1x Eilema complana (streepkokerbeertje)

7x Eilema griseola (glad beertje)

4x Hypena proboscidalis (bruine snuituil)

1x Lymantria dispar (plakker)

2x Pelosia muscerda (muisbeertje)

1x Phragmatobia fuliginosa (kleine beer)

1x Rivula sericealis (stro-uiltje)

 

- Gelechiidae (palpmotten):

1x Aproaerema anthyllidella (wondklaverpalpmot)

24x Aroga velocella (zuringpalpmot)

25x Bryotropha desertella (bruine mospalpmot)

* 1x Bryotropha desertella (bruine mospalpmot) - PRE.SW.2783.19.M.KDO.76

12x Caryocolum spec. (wordt verder onderzocht)

16x Eulamprotes wilkella (zilverbandpalpmot)

7x Scrobipalpa ocellatella (bietzandvleugeltje)

 

- Geometridae (spanners):

8x Aspitates ochrearia (gele kustspanner)

9x Camptogramma bilineata (gestreepte goudspanner)

206x Chiasmia clathrata (klaverspanner)

3x Colostygia pectinataria (kleine groenbandspanner)

12x Cosmorhoe ocellata (blauwbandspanner)

1x Crocallis elinguaria (kortzuiger)

3x Ectropis crepuscularia (gewone spikkelspanner)

63x Epirrhoe alternata (gewone bandspanner)

1x Eupithecia centaureata (zwartvlekdwergspanner)

3x Eupithecia icterata (oranje dwergspanner)

1x Eupithecia succenturiata (witvlakdwergspanner)

2x Gymnoscelis rufifasciata (zwartkamdwergspanner)

1x Horisme tersata (egale bosrankspanner)

5x Idaea seriata (paardenbloemspanner)

2x Macaria alternata (donker klaverblaadje)

1x Macaria notata (klaverblaadje)

2x Opisthograptis luteolata (hagedoornvlinder)

8x Peribatodes rhomboidaria (taxusspikkelspanner)

1x Scopula imitaria (ligusterstipspanner)

1x Timandra comae (lieveling)

2x Xanthorhoe fluctuata (zwartbandspanner)

 

- Gracillariidae (mineermotten):

4x Aspilapteryx tringipennella (weegbreesteltmot)

1x Caloptilia fidella (hopsteltmot)

1x Phyllonorycter lautella (prachteikenvouwmot)

 

- Hepialidae (wortelboorders):

3x Triodia sylvina (oranje wortelboorder)

 

- Incurvariidae (witvlekmotten):

1x Phylloporia bistrigella (bandwitvlekmot)

 

- Lasiocampidae (spinners):

1x Euthrix potatoria (rietvink)

1x Lasiocampa quercus (hageheld)

 

- Nepticulidae (mineermotten):

1x Etainia decentella (esdoornvruchtmineermot)

 

- Noctuidae (uilen):

2x Abrostola triplasia (donker brandnetelkapje)

1x Actebia praecox (slanke groenuil)

2x Agrotis ipsilon (grote worteluil)

54x Agrotis vestigialis (bonte worteluil)

3x Anarta trifolii (spurrie-uil)

1x Atethmia centrago (essengouduil)

12x Autographa gamma (gamma-uil)

1x Chrysodeixis chalcites (turkse uil)

8x Denticucullus pygmina (zeggeboorder)

4x Diachrysia chrysitis (koperuil)

3x Euxoa cursoria (variabele worteluil)

* 1x Euxoa cursoria (variabele worteluil) - PRE.SW.2776.19.M.KDO.69

6x Euxoa tritici (graanworteluil)

* 3x Euxoa tritici (graanworteluil) - PRE.SW.2777.19.F.KDO.70 & PRE.SW.2778.19.F.KDO.71 & PRE.SW.2779.19.M.KDO.72

4x Gortyna flavago (goudgele boorder)

1x Hecatera dysodea (kompassla-uil)

30x Hoplodrina ambigua (zuidelijke stofuil)

65x Lacanobia oleracea (groente-uil)

1x Lacanobia suasa (variabele w-uil)

2x Luperina testacea (gewone grasuil)

14x Mamestra brassicae (kooluil)

6x Mesoligia furuncula (zandhalmuiltje)

11x Mythimna albipuncta (witstipgrasuil)

1x Mythimna l-album (witte-l-uil)

1x Mythimna litoralis (helmgrasuil)

7x Mythimna pallens (bleke grasuil)

12x Noctua comes (volgeling)

6x Noctua fimbriata (breedbandhuismoeder)

13x Noctua interjecta (kleine huismoeder)

25x Noctua janthe (open-breedbandhuismoeder)

162x Noctua pronuba (huismoeder)

1x Ochropleura plecta (haarbos)

12x Phlogophora meticulosa (agaatvlinder)

3x Subacronicta megacephala (schilddrager)

6x Thalpophila matura (geelvleugeluil)

326x Xestia c-nigrum (zwarte-c-uil)

1x Xestia sexstrigata (zesstreepuil)

95x Xestia xanthographa (vierkantvlekuil)

 

- Nolidae (visstaartjes):

1x Earias clorana (kleine groenuil)

 

- Notodontidae (tandvlinders):

2x Clostera pigra (donkere wapendrager)

1x Pheosia gnoma (berkenbrandvlerkvlinder)

1x Pterostoma palpina (snuitvlinder)

 

- Oecophoridae (sikkelmotten):

1x Hofmannophila pseudospretella (bruine huismot)

2x Metalampra italica (Italiaanse kaneelsikkelmot)

1x Promalactis procerella (naaldkunstwerkje)

 

- Plutellidae (koolmotten):

20x Plutella xylostella (koolmotje)

 

- Pterophoridae (vedermotten):

3x Emmelina monodactyla (windevedermot)

 

- Pyralidae (lichtmotten):

9x Acrobasis advenella (mutsjeslichtmot)

1x Aphomia zelleri (duinmosmot)

1x Dioryctria abietella (sparappelboorder)

1x Galleria mellonella (grote wasmot)

1x Oncocera semirubella (prachtmot)

2x Synaphe punctalis (pinokkiomot)

 

- Sphingidae (pijlstaarten):

1x Laothoe populi (populierenpijlstaart)

 

- Tineidae (echte motten):

1x Tinea trinotella (gele pelsmot)

 

- Tischeriidae (vlekmineermotten):

4x Coptotriche marginea (gele bramenvlekmot)

 

- Tortricidae (bladrollers):

4x Acleris variegana (witschouderbladroller)

8x Archips podana (grote appelbladroller)

1x Cacoecimorpha pronubana (anjerbladroller)

10x Celypha lacunana (brandnetelbladroller)

2x Celypha rufana (smallijnbladroller)

2x Celypha striana (paardenbloembladroller)

1x Clepsis spectrana (koolbladroller)

20x Cochylis atricapitana (sint-jacobsbladroller)

4x Cochylis dubitana (blauwe distelbladroller)

5x Cochylis hybridella (koperrandbladroller)

1x Cydia splendana (gewone spiegelmot)

2x Hedya salicella (pinguintje)

105x Notocelia incarnatana (smalle hermelijnbladroller)

9x Notocelia uddmanniana (bramenbladroller)

2x Pandemis heparana (leverkleurige bladroller)

2x Spilonota ocellana (rode knopbladroller)

 

- Yponomeutidae (spinselmotten):

3x Scythropia crataegella (doornspinnertje)

 

- Ypsolophidae (spitskopmotten):

1x Ypsolopha dentella (bonte spitskopmot)

 

Stop om 07u00 met een temperatuur van 16°C! nog steeds winderig en licht tot zwaar bewolkt.

 

 

 

Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Cameraria ohridella - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Ectoedemia atricollis - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Ectoedemia atricollis - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Phyllonorycter corylifoliella - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Phyllonorycter populifoliella - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Stigmella aceris - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Stigmella catharticella - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Stigmella centifoliella - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Stigmella hybnerella - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Stigmella speciosa - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Stigmella trimaculella - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Sfeer - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Actebia praecox - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Actebia praecox - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Agrotis vestigialis - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Aspitates ochrearia - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Atethmia centrago - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Cilix glaucata - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Diacrisia sannio - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Eupithecia phoeniceata - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve WullaertEupithecia phoeniceata - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Euxoa cursoria - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Hecatera dysodea - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Hedya salicella - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Mythimna l-album - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Mythimna littoralis - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Photedes fluxa - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Proclomatis procerella - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert
Scopula imitaria - Koksijde ~ Doornpanne (West-Vlaanderen) 31-08-2019 ©Steve Wullaert