U bent hier

Home

04-08-2018 Neerpelt ~ Het Hageven

Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert

Op zaterdag 4 augustus ’18 is de Werkgroep Bladmineerders voor de eerste keer naar ‘Het Hageven’ te Neerpelt geweest.
 
“In het groene Limburg vind je Hageven-De Plateaux, een oase van heide, vennen, bossen en graslanden, waar de Dommel zich een weg baant langs het prachtige natuurlandschap. De Plateaux is bekend om zijn unieke vloeiweiden. De bloemenpracht met o.a. brede orchis en herfsttijloos is hier een streling voor het oog. Het bezoekerscentrum ‘De Wulp’ is de ultieme toegangspoort tot deze grote lap natuur.”
 
Bronvermelding:  https://www.natuurpunt.be/bezoekerscentrum/hageven-neerpelt
 
Bladmijnen
- Bucculatricidae (ooglapmotten):
6x Bucculatrix cidarella (elzenooglapmot) op Myrica gale (wilde gagel)
1x Bucculatrix demaryella (berkenooglapmot) op Betula pubescens (zachte berk)
129x Bucculatrix frangutella (vuilboomooglapmot) op Rhamnus frangula (sporkehout)
50x Bucculatrix noltei (bijvoetooglapmot) op Artemisia vulgaris (bijvoet)
 
- Cosmopterigidae (prachtmotten):
24x Cosmopterix scribaiella (zwarte rietprachtmot) op Phragmites australis (riet)
245x Cosmopterix zieglerella (hopprachtmot) op Humulus lupulus (hop)
 
- Gelechiidae (palpmotten):
30x Monochroa conspersella (witvlekboegsprietmot) op Lysimachia vulgaris (grote wederik)
5x Scrobipalpa acuminatella (distelzandvleugeltje) op Cirsium arvense (akkerdistel)
 
- Glyphipterigidae (parelmotten):
5x Acrolepia autumnitella (bitterzoetmot) op Solanum dulcamara (bitterzoet)
 
- Gracillariidae (mineermotten):
3x Caloptilia elongella (bruine elzensteltmot) op Alnus glutinosa (zwarte els)
18x Caloptilia fidella (hopsteltmot) op Humulus lupulus (hop)
1x Caloptilia stigmatella (wilgensteltmot) op Salix alba (schietwilg)
3x Parornix betulae (berkenzebramot) op Betula pendula (ruwe berk)
4x Phyllocnistis saligna (wilgenslakkenspoormot) op Salix alba (schietwilg)
1x Phyllocnistis xenia (printplaatmot) op Populus alba (witte abeel)
4x Phyllonorycter acerifoliella (Spaanse aakvouwmot) op Acer campestre (Spaanse aak)
2x Phyllonorycter comparella (abeelvouwmot) op Populus alba (witte abeel)
3x Phyllonorycter klemannella (goudrugelzenvouwmot) op Alnus glutinosa (zwarte els)
6x Phyllonorycter pastorella (late wilgenvouwmot) op Salix alba (schietwilg)
1x Phyllonorycter populifoliella (grijze populierenvouwmot) op Populus × canescens (grauwe abeel)
2x Phyllonorycter rajella (gewone elzenvouwmot) op Alnus glutinosa (zwarte els)
5x Phyllonorycter sagitella (rode espenvouwmot) op Populus tremula (ratelpopulier)
4x Phyllonorycter stettinensis (elzenblaasmijnmot) op Alnus glutinosa (zwarte els)
14x Phyllonorycter ulmifoliella (berkenvouwmot) op Betula pendula (ruwe berk)
 
- Heliozelidae (zilvervlekmotten):
2x Heliozela hammoniella (berkenzilvervlekmot) op Betula pubescens (zachte berk)
 
- Incurvariidae (witvlekmotten):
3x Phylloporia bistrigella (bandwitvlekmot) op Betula pubescens (zachte berk)
 
- Lyonetiidae (sneeuwmotten):
2x Lyonetia clerkella (hangmatmot) op Betula pendula (ruwe berk) en Sorbus aucuparia (wilde lijsterbes)
 
- Nepticulidae (dwergmineermotten):
7x Ectoedemia septembrella (hertshooimineermot) op Hypericum spec. (hertshooi spec.)
2x Stigmella aceris (akenmineermot) op Acer campestre (Spaanse aak)
5x Stigmella continuella (groene berkenmineermot) op Betula pubescens (zachte berk)
1x Stigmella obliquella (schietwilgmineermot) op Salix alba (schietwilg)
4x Stigmella sakhalinella (bladrandberkenmineermot) op Betula pendula (ruwe berk)
2x Stigmella tiliae (lindemineermot) op Tilia spec. (linde spec.)
1x Stigmella trimaculella (populierenmineermot) op Populus × canescens (grauwe abeel)
 
- Praydidae (gladkopjes):
7x Atemelia torquatella (vanillevlekje) op Betula pubescens (zachte berk)
 
- Tischeriidae (vlekmineermotten):
5x Coptotriche marginea (gele bramenvlekmot) op Rubus fruticosus (gewone braam)
13x Tischeria ekebladella (gewone eikenvlekmot) op Quercus robur (zomereik) en Castanea sativa (tamme kastanje)
 
Kokers (Coleophoridae – kokermotten)
1x Coleophora alnifoliae (elzenkokermot) op Betula pubescens (zachte berk)
1x Coleophora flavipennella (donkere eikenkokermot) op Quercus robur (zomereik)
1x Coleophora siccifolia (grote bladkokermot) op Betula pendula (ruwe berk)
 
Zakken (Psychidae - zakdragers)
2x Proutia betulina (sierlijke zakdrager)
9x Psyche casta (gewone zakdrager)
1x Taleporia tubulosa (sigaarzakdrager)
 
Eieren
- Lycaenidae (blauwtjes):
30x Phengaris alcon (gentiaanblauwtje)
 
Vraatbeelden
- Epermeniidae (borstelmotten):
3x Epermenia chaerophyllella (mineerborstelmot) op Heracleum sphondylium (gewone berenklauw)
 
Uitsluipgaten
- Sesiidae (wespvlinders):
1x Sesia apiformis (hoornaarvlinder)
 
Nachtvlinders
- Argyresthidae (pedaalmotten):
2x Argyresthia brockeella (sierlijke pedaalmot)
 
- Choreutidae (glittermotten):
1x Anthophila fabriciana (brandnetelmot)
7x Prochoreutis myllerana (glidkruidmot)

  • 1x Prochoreutis myllerana (glidkruidmot) - PRE.SW.2226.18.M.NHA.2

 
- Crambidae (grasmotten):
1x Anania hortulata (bonte brandnetelmot)
1x Cataclysta lemnata (kroosvlindertje)
1x Crambus perlella (bleke grasmot)
4x Cydalima perspectalis (buxusmot)
1x Elophila nymphaeata (waterleliemot)
 
- Erebidae (spinneruilen):
1x Catocala nupta (rood weeskind)
1x Eilema griseola (glad beertje)
1x Euplagia quadripunctaria (spaanse vlag)
1x Pelosia muscerda (muisbeertje)
 
- Geometridae (spanners):
1x Cabera pusaria (witte grijsbandspanner)
2x Camptogramma bilineata (gestreepte goudspanner)
3x Ematurga atomaria (gewone heispanner)
2x Epirrhoe alternata (gewone bandspanner)
1x Idaea biselata (schildstipspanner)
1x Thalera fimbrialis (geblokte zomervlinder)
1x Timandra comae (lieveling)
 
- Gracillariidae (mineermotten):
1x Phyllonorycter harrisella (witte eikenvouwmot)
 
- Lasiocampidae (spinners):
1x Euthrix potatoria (rietvink)
3x Lasiocampa quercus (hageheld)
 
- Noctuidae (uilen):
8x Autographa gamma (gamma-uil)
 
- Oecophoridae (sikkelmotten):
1x Borkhausenia fuscescens (dwergsikkelmot)
2x Metalampra italica (Italiaanse kaneelsikkelmot)
 
- Sphingidae (pijlstaarten):
1x Sphinx pinastri (dennenpijlstaart)
 
- Tortricidae (bladrollers):
1x Epinotia nisella (variabele oogbladroller)
 
Dagvlinders
- Lycaenidae (blauwtjes):
1x Celastrina argiolus (boomblauwtje)
1x Cupido argiades (staartblauwtje)
1x Polyommatus icarus (icarusblauwtje)
 
- Nymphalidae (aurelia's):
1x Aglais io (dagpauwoog)
1x Coenonympha pamphilus (hooibeestje)
1x Maniola jurtina (bruin zandoogje)
6x Pararge aegeria (bont zandoogje)
2x Polygonia c-album (gehakkelde aurelia)
2x Pyronia tithonus (oranje zandoogje)
2x Vanessa atalanta (atalanta)
1x Vanessa cardui (distelvlinder)
 
- Pieridae (witjes):
1x Gonepteryx rhamni (citroenvlinder)
1x Pieris brassicae (groot koolwitje)
1x Pieris napi (klein geaderd witje)
9x Pieris rapae (klein koolwitje)
 
De nachtvangst werd gestart om 21u45 bij een temperatuur van 22,5 °C. Het was onbewolkt en er stond een beetje wind. We plaatsten 9 lichtbakken in het gebied, van op de open heide tot in de dichte gagelstruwelen. Verscheidene bomen werden ingesmeerd en een aantal wijntouwen werden uitgehangen.
 
Op licht
 
- Argyresthidae (pedaalmotten):
1x Argyresthia brockeella (sierlijke pedaalmot)
 
- Bucculatricidae (ooglapmotten):
1x Bucculatrix bechsteinella (meidoornooglapmot)
 
- Crambidae (grasmotten):
6x Agriphila inquinatella (moerasgrasmot)
6x Agriphila straminella (blauwooggrasmot)
1x Agriphila tristella (variabele grasmot)
2x Anania verbascalis (salielichtmot)
5x Calamotropha paludella (lisdoddesnuitmot)
2x Cataclysta lemnata (kroosvlindertje)
1x Catoptria pinella (egale vlakjesmot)
20x Chilo phragmitella (rietmot)
3x Chrysoteuchia culmella (gewone grasmot)
1x Crambus perlella (bleke grasmot)
6x Cydalima perspectalis (buxusmot)
9x Elophila nymphaeata (waterleliemot)
18x Eudonia / Scoparia spec. (granietmot spec.)
8x Eudonia pallida (moerasgranietmot)
1x Evergestis limbata (gezoomde valkmot)
2x Evergestis pallidata (bonte valkmot)
3x Nomophila noctuella (luipaardlichtmot)
7x Parapoynx stratiotata (krabbenscheermot)
1x Pediasia aridella (geaderde grasmot)
4x Pediasia fascelinella (grote grasmot)
4x Platytes alpinella (baardsnuitmot)
2x Pleuroptya ruralis (parelmoermot)
2x Pyrausta despicata (weegbreemot)
2x Schoenobius gigantella (rietsnuitmot)
1x Udea ferrugalis (oranje kruidenmot)
 
- Drepanidae (eenstaartjes):
1x Drepana falcataria (berkeneenstaart)
2x Falcaria lacertinaria (bleke eenstaart)
1x Watsonalla binaria (gele eenstaart)
 
- Elachistidae (grasmineermotten):
1x Elachista maculicerusella (grijsgevlekte grasmineermot)
 
- Erebidae (spinneruilen):
15x Arctia caja (grote beer)
1x Eilema complana (streepkokerbeertje)
67x Hypenodes humidalis (moeras-micro-uil)
1x Laspeyria flexula (bruine sikkeluil)
28x Pelosia muscerda (muisbeertje)
1x Phragmatobia fuliginosa (kleine beer)
8x Rivula sericealis (stro-uiltje)
 
- Gelechiidae (palpmotten):
51x Aristotelia ericinella (heidepistoolmot)
23x Aroga velocella (zuringpalpmot)
3x Bryotropha terrella (oranje mospalpmot)
6x Bryotropha spec.

  • 1x ♂ Bryotropha affinis (geelwitte mospalpmot) - PRE.SW.2227.18.M.NHA.3

7x Eulamprotes wilkella (zilverbandpalpmot)
1x Helcystogramma spec.

  • 1x ♀ Helcystogramma lutatella (lichte rietpalpmot) - PRE.SW.2229.18.F.NHA.5

2x Helcystogramma rufescens (rietpalpmot)
2x Pseudotelphusa paripunctella (stipjespalpmot)
8x Teleiopsis diffinis (fraaie korrelpalpmot)
 
- Geometridae (spanners):
6x Cabera exanthemata (bruine grijsbandspanner)
6x Cabera pusaria (witte grijsbandspanner)
1x Campaea margaritaria (appeltak)
1x Camptogramma bilineata (gestreepte goudspanner)
1x Cyclophora albipunctata (berkenoogspanner)
4x Ennomos alniaria (geelschouderspanner)
1x Ennomos erosaria (gehakkelde spanner)
7x Epirrhoe alternata (gewone bandspanner)
4x Eulithis testata (oranje agaatspanner)
1x Euphyia unangulata (scherphoekbandspanner)
3x Hylaea fasciaria (rode dennenspanner)
4x Idaea dimidiata (vlekstipspanner)
4x Idaea subsericeata (satijnstipspanner)
17x Lomaspilis marginata (gerande spanner)
2x Macaria alternata (donker klaverblaadje)
6x Macaria liturata (gerimpelde spanner)
2x Macaria notata (klaverblaadje)
1x Opisthograptis luteolata (hagedoornvlinder)
7x Orthonama vittata (moeraswalstrospanner)
1x Pelurga comitata (kajatehoutspanner)
1x Perizoma alchemillata (hennepnetelspanner)
12x Pterapherapteryx sexalata (kleine blokspanner)
3x Scopula immutata (bosspanner)
1x Thera spec.
 
- Gracillariidae (mineermotten):
1x Caloptilia spec. (steltmot spec.)

  • 1x ♂ Caloptilia betulicola (bruine berkensteltmot) - PRE.SW.2230.18.M.NHA.6

1x Cameraria ohridella (paardenkastanjemineermot)
 
- Lasiocampidae (spinners):
1x Dendrolimus pini (dennenspinner)
3x Euthrix potatoria (rietvink)
8x Lasiocampa quercus (hageheld)
31x Lasiocampa trifolii (kleine hageheld)
 
- Noctuidae (uilen):
1x Acronicta leporina (schaapje)
4x Agrotis puta (puta-uil)
4x Agrotis vestigialis (bonte worteluil)
1x Anarta trifolii (spurrie-uil)
7x Autographa gamma (gamma-uil)
4x Calamia tridens (groene weide-uil)
3x Chilodes maritima (smalvleugelrietboorder)
1x Craniophora ligustri (schedeldrager)
1x Deltote bankiana (zilverstreep)
1x Deltote pygarga (donkere marmeruil)
1x Deltote uncula (zilverhaak)
7x Denticucullus pygmina (zeggeboorder)
2x Diarsia rubi (gewone breedvleugeluil)
2x Dypterygia scabriuscula (vogelwiekje)
12x Euxoa tritici (graanworteluil)

  • 1x ♂ & 1x ♀ Euxoa tritici (graanworteluil) - PRE.SW.2231.18.M.NHA.7 & PRE.SW.2232.18.F.NHA.8

3x Globia sparganii (egelskopboorder)
1x Hecatera bicolorata (tweekleurige uil)
1x Helotropha leucostigma (gele lis-boorder)
2x Hoplodrina ambigua (zuidelijke stofuil)
1x Hydraecia micacea (aardappelstengelboorder)
27x Lacanobia oleracea (groente-uil)
99x Lycophotia porphyrea (granietuil)
2x Mamestra brassicae (kooluil)
1x Mesapamea secalella / secalis (weidehalmuiltje / halmrupsvlinder)
4x Mesoligia furuncula (zandhalmuiltje)
3x Mythimna albipuncta (witstipgrasuil)
1x Mythimna ferrago (gekraagde grasuil)
6x Mythimna impura (stompvleugelgrasuil)
2x Mythimna pallens (bleke grasuil)
1x Noctua fimbriata (breedbandhuismoeder)
4x Noctua interjecta (kleine huismoeder)
1x Noctua janthe (open-breedbandhuismoeder)
4x Noctua pronuba (huismoeder)
2x Nonagria typhae (lisdoddeboorder)
33x Ochropleura plecta (haarbos)
3x Plusia festucae (goudvenstertje)
3x Subacronicta megacephala (schilddrager)
55x Xestia c-nigrum (zwarte-c-uil)
 
- Nolidae (visstaartjes):
1x Earias clorana (kleine groenuil)
 
- Notodontidae (tandvlinders):
1x Furcula furcula (kleine hermelijnvlinder)
1x Phalera bucephala (wapendrager)
5x Pheosia gnoma (berkenbrandvlerkvlinder)
2x Pheosia tremula (brandvlerkvlinder)
1x Ptilodon capucina (kroonvogeltje)
1x Ptilodon cucullina (esdoorntandvlinder)
2x Thaumetopoea processionea (eikenprocessierups)
 
- Plutellidae (koolmotten):
17x Plutella xylostella (koolmotje)
 
- Pterophoridae (vedermotten):
1x Adaina microdactyla (dwergvedermot)
1x Pterophoridae spec. (vedermot spec.)

  • 1x ♂ Stenoptilia zophodactylus (duizendguldenkruidvedermot) - PRE.SW.2228.18.M.NHA.4

 
- Pyralidae (lichtmotten):
1x Elegia similella (armbandmot)
21x Endotricha flammealis (strooiselmot)
1x Matilella fusca (grijze heidelichtmot)
3x Phycita roborella (eikenlichtmot)
5x Synaphe punctalis (pinokkiomot)
 
- Sphingidae (pijlstaarten):
2x Laothoe populi (populierenpijlstaart)
5x Sphinx pinastri (dennenpijlstaart)
 
- Tineidae (echte motten):
2x Monopis laevigella (kijkgaatje)
7x Monopis monachella (zustermot)
1x Tinea trinotella (gele pelsmot)
 
- Tortricidae (bladrollers):
7x Acleris lorquiniana (satijnboogbladroller)
1x Ancylis apicella (fijngestreepte haakbladroller)
1x Ancylis unculana (purperrode haakbladroller)
2x Apotomis betuletana (berkenmarmerbladroller)
12x Bactra spec. (biesbladroller spec.)
5x Celypha lacunana (brandnetelbladroller)
1x Clepsis pallidana (giraffemot)
14x Clepsis spectrana (koolbladroller)
2x Cochylis atricapitana (sint-jacobsbladroller)
1x Cydia amplana (oranje eikenbladroller)
1x Cydia spec.

  • 1x ♂ Cydia coniferana (schorssparspiegelmot) - PRE.SW.2225.18.M.NHA.1

4x Cydia splendana (gewone spiegelmot)
1x Endothenia quadrimaculana (paardenkopbladroller)
4x Endothenia spec.
2x Epinotia ramella (gemarmerde oogbladroller)
4x Eupoecilia angustana (gewoon smalsnuitje)
1x Pandemis cerasana (kersenbladroller)
1x Piniphila bifasciana (tweebandbladroller)
1x Philedone gerningiana (klokbladroller)
 
- Yponomeutidae (spinselmotten):
1x Cedestis subfasciella (donkere nassaubandmot)
2x Scythropia crataegella (doornspinnertje)
 
Op feromoon
- Crambidae (grasmotten):
1x Agriphila inquinatella (moerasgrasmot) op feromoon van CRYP.GNI.
 
De nachtvangst werd beëindigd om 05u40 bij een temperatuur tussen 11 °C en 13 °C. Het was onbewolkt en een beetje mistig.

Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Cupido argiades - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Bucculatrix frangutella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Caloptilia fidella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Cosmopterix scribaiella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Cosmopterix zieglerella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Sfeer - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Agrotis vestigialis - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Arctia caja - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Clepsis pallidana - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Eulamprotes wilkella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Eupoecilia angustana - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Lasiocampa trifolii - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Pediasia aridella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Pelurga comitata - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Schoenobius gigantella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Scopula rubiginata - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Scythrophia crataegella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Acleris lorquiniana - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Calamia tridens - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Chilodes maritima - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Cydia coniferana - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Helcystogramma lutatella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Philedone gerningana - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Pempelia palumbella - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Euxoa tritici - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Euxoa tritici - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert
Prochoreutis myllerana - Neerpelt ~ Het Hageven (Limburg) 04-08-2018 ©Steve Wullaert